Na zajímavou přednášku na UJEP

ilustr. foto Pixabay.com
  •  

Ojedinělý přednáškový blok s názvem „CSR a sportovní marketing aneb může sport pomáhat dobrým věcem?“ se uskuteční ve čtvrtek na Pedagogické fakultě UJEP.

Akce neotřelou formou a za přímé podpory zajímavých přednášejících ukáže, jakým způsobem na současné výzvy moderního marketingu, při uplatňování společenské odpovědnosti v oblasti sportu, začínají reagovat i zástupci z tuzemského sportovního prostředí.

„Vilém Kunz, autor první knihy u nás, která se zabývá možnostmi využití CSR, společenské odpovědnosti firem, ve sportu, přiblíží nejvýznamnější trendy v této poměrně nové oblasti, ať se jedná o globální mezinárodní sportovní akce, profesionální ligové soutěže, kluby či jednotlivé sportovce,“ Jana Kasaničová, tisková mluvčí UJEP.

Následně budou představeny i konkrétní aktivity v této oblasti v tuzemsku ze strany konkrétních sportovních klubů. Na případové studii  FK Teplice bude blíže ukázáno, jakým způsobem se CSR stalo nedílnou součástí strategických řídících procesů tohoto prvoligového profesionálního klubu, a to jak v podání marketingového manažera klubu Martina Kovaříka, tak i zástupce vlastníka klubu společnosti AGC Flat Glass Czech Libora Sehnala.

„Nejen angažovanost sportovních klubů, ale i další významné iniciativy v oblasti společenské odpovědnosti ve sportu, představí na příkladu spolku „Každý koš pomáhá“ jeho předsedkyně doktorka Petra Bažantová a člen představenstva Jiří Závozda. Tento vynikající vysokoškolský pedagog a novinář společně s další významnou osobností české sportovní mediální scény a dlouholetým sportovním moderátorem ČT Jakubem Bažantem vysokoškolským studentům přiblíží, jaký je v současné době zájem české mediální scény o tuto oblast, a to i v komparaci se situací ve světě,“ doplňuje mluvčí UJEP.

Chybět nebudou ani ti, kterým tyto aktivity nemalou měrou pomohli v jejich často nelehkých životních osudech. Jednou z nich je i zakladatelka spolku Silou hlasu kvadruplegička Dita Horochovská, která i když může sama hýbat pouze hlavou, předvede v praxi všem přítomným malý zázrak, jak lze prostřednictvím hlasu ovládat počítač.

Akce se koná dne 13. prosince od 11:00 do 12:30 hodin ve velké aule PF a vstupné na přednáškový blok je zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*