Navštivte drážďanský veletrh her a hraček

  •  

Drážďanské výstaviště Messe Dresden připravilo na 3. a 4. listopad 2018 jeden opravdu skvělý víkend. A možná i s důvodem těšit se na Vánoce?  Veletrh »spielraum« prezentuje ve čtyřech výstavních halách jedinečnou nabídkou renomovaných výrobců jako Playmobil, Lego, Zapf, Brio, Carrera, Nintendo a další.  Magický svět obřích květin a jednorožců nebo hry pro celou rodinu v areálu nazvaném »Games For Families«. Člověče nezlob se, raději si vyzkoušej co nejvíce z pěti set deskových her, nebo si zkus ovládat dron či auto na dálkové ovládání.

Nebo se ponoř do hravého světa Playmobilu a spol. Nebo se jdi vyřádit do ráje akčních her, abys večer po návštěvě Drážďan mohl příjemně unavený a šťastný padnout do postele a spát. I v tomto roce představuje úspěšný a oblíbený sektor »Games For Families« na ploše 2000 čtverečních metrů široký sortiment dětských a pro rodiny s dětmi vhodných počítačových, konzolových a společenských her světoznámých značek jako Disney, Nintendo, Activision, Purple Hills, Astragon, Acer atd.

Na velkém rodinném hřišti společnosti Spielkonzept4u mohou návštěvníci veletrhu podle libosti vyzkoušet více než 500 nejnovějších i klasických společenských her. Přítomné hostesky a asistenti coby živé herní návody tzv. »Lebende Spielanleitungen« vysvětlují pravidla her a pomáhají s výběrem. A většinu her si bude možné i přímo na místě koupit u stánku firmy Capito. Pro všechny malé i velké fanoušky kreativních stavebnic je k dispozici hřiště s 300 000 kostičkami stavebnice Lego. A rovněž velký areál značky Playmobil. Ideální veletrh pro všechny kreativní duše a dobrá příležitost s dětmi okouknout obrovské množství hraček a nechat se inspirovat při výběru vánočních dárků.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*