Nový fotopoint na Větruši

  •  

Na vyhlídkové terase u výletního zámečku Větruše je nainstalován nový fotopoint. Srdce je možné otáčet o 360°, fotografii si tak můžete udělat s řekou Labe, Mariánskou skálou či Labským údolím nebo hradem Střekov.

Při této příležitosti si město pro všechny zájemce připravilo fotografickou soutěž o skvělé ceny. Vyfoťte se s přáteli, rodinou, partnerem nebo sami u nového fotopointu a fotografii zašlete na e-mail info.stredisko@mag-ul.cz spolu s vaším telefonním číslem. Začátkem srpna vylosujeme tři výherce.

O co se hraje? O balíček zážitků od Městských služeb, jako je celodenní rodinné vstupné na koupaliště Brná, celodenní rodinné vstupné do venkovního plaveckého areálu na Klíši včetně pronájmu hřiště na petanque, celodenní zapůjčení horského kola nebo elektrokola, hodinový pronájem tenisových kurtů na Větruši včetně zapůjčení vybavení, tříhodinové rodinné vstupné do Aquapalace Praha nebo rodinné vstupné do německého zábavního parku Oskarshausen. Fotografická soutěž probíhá až do 31. července. Při umísťování fotek na sociální sítě označte Ústí nad Labem – volný čas a přidejte #ustivsrdci.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*