Kurz Podnikání v regionu přiveze na UJEP hvězdná jména

Zdroj: UJEP Ústí nad Labem
  •  

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem spolu s Inovačním centrem Ústeckého kraje připravily pro studenty fakulty sociálně ekonomické prakticky orientovaný kurz Podnikání v regionu.

Mezi chystanými přednášejícími jsou i taková jména jako „lovec“ a mecenáš startupů Andrej Kiska z Credo Ventures, stopař letadel boháčů Stanislav Gálik, jeden z nejúspěšnějších současných startuperů Filip Molčan anebo zakladatel agentury Socialsharks Petr Andrýsek.

Výjimečný kurz je určen zejména pro studenty Fakulty sociálně ekonomické UJEP, kterým na praktických příkladech poskytne základy podnikání. Přednášky, které doslova osvěží kurz  jednou za 14 dní, však budou přístupné i veřejnosti.

Ústecká univerzita se zároveň jako první veřejná vysoká škola tímto kurzem připojuje k programu Social Impact Award, jehož koordinátorka bude rovněž hostem na jedné z prvních přednášek dne 13. 2. 2017. Zapojení studenti budou během kurzu zpracovávat business plán v oblasti sociálního podnikání, který budou moci následně přihlásit právě do soutěže Social Impact Award.

Garanty kurzu Podnikání v regionu jsou prorektorka pro vědu UJEP, profesorka Jiřina Jílková, ředitel Inovačního centra Ústeckého kraje Tomáš Siviček, a katedra managementu FSE UJEP.

Veřejnosti nabízí kurz tyto přednášky:

13. 2.  Kateřina Boušková – představení Social Impact Award
2. 3.    Stanislav Gálik (zakladatel Galard a Unifer)
13. 3.   Filip Molčan (Pixbuf)
27. 3.   Petr Andrýsek (Socialsharks)
10. 4.   Lukáš Hudeček (Node5)
24. 4.   Andrej Kiska (Credo Ventures)

Ty budou probíhat vždy v Multifunkčním informačním a vzdělávacím centru UJEP v Kampusu UJEP, Pasteurova 1, Ústí nad Labem, v přednáškových sálech (purpurovém nebo fialovém).

UJEP Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*