Odbor sociálních věcí od dubna na jiné adrese

  •  

Od dubna najdete odbor sociálních věcí (oddělení prevence mládeže, oddělení sociálně právní ochrany dětí, oddělení náhradní rodinné péče a oddělení sociální práce) na nové adrese. Z původních prostor na Mírovém náměstí 36 se odbor přestěhoval do sousední budovy na Mírovém náměstí 37, objekt PB Centra.

„Nové kanceláře odboru sociálních věcí najdou občané hned vedle těch původních, pracovníci odboru jim poskytnou služby ve stejné kvalitě a rozsahu jako dříve,“ řekla primátorka města Věra Nechybová.

V 6. patře najdete oddělení prevence mládeže a oddělení sociální práce, v 5. patře oddělení sociálně právní ochrany dětí a agenda označníků pro zdravotně postižené kancelář č. 524 a ve 4. poschodí je při výstupu z výtahu vlevo oddělení náhradní rodinné péče.

„Jsme rádi, že se nám podařilo najít ideální prostory, které jsou hned vedle těch původních. Klienti tak nebudou mít problém se změnou adresy na potřebné návštěvy. Našel se vhodný prostor, uhasili jsme případné stěhování městského obvodu, které jsme měli pouze jako krizové a poslední řešení, a pracovníci odboru mohou poskytovat služby ve stejné kvalitě a rozsahu jako dříve. Děkuji všem za perfektní soulad při stěhování agendy, které proběhlo bez omezení provozu,“ dodává primátorka města.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*