ODS v Ústí má staronové vedení

  •  

Na svém sněmu si oblastní sdružení ODS Ústí nad Labem zvolilo nové vedení na další dva roky. Zároveň se dohodlo, že oblastní rada bude mít méně členů, místo patnácti jen jedenáct.

Předsedou se opět stal Libor Turek výkonný ředitel ústeckého dopravního podniku, místopředsedou sdružení znovu bude tiskový mluvčí Památníku Terezín Tomáš Rieger, který je kromě místopředsedy ústecké oblasti také jedním z místopředsedů regionálního sdružení ODS Ústeckého kraje.

„Přistoupili jsme k redukci členů oblastní rady po důkladném uvážení, a to především z důvodu zvýšení akceschopnosti tohoto důležitého orgánu na oblastní úrovni strany. V budoucnu by tím měly odpadnout problémy se schopností se usnášet na důležitých rozhodnutích, jež je mnohdy potřeba činit rychle. Ne všichni členové byli v minulosti schopni se narychlo svolaných jednání oblastní rady účastnit a její činnost tak znesnadňovali“, říká předseda oblasti Libor Turek.

Oblastní sněm si odhlasoval rozpočet na příští rok, schválil hospodaření roku současného, navolil delegáty na regionální sněm, na kongres a navrhl Marcela Kollmanna, místopředsedu regionálního sdružení za kandidáta pro volby do Evropského parlamentu, které proběhnou v příštím roce.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*