Osmý ročník Divadelní zahrady klepe na dveře

  •  

V romantickém lesoparku prvorepublikové Wolfrumovy vily se od 21. do 26. srpna odehraje další, v pořadí osmý ročník festivalu Divadelní zahrada. I letos vás čeká šest dnů ve společnosti Činoherního studia pod širým nebem.

Přehlídku zahájí v pondělí 21. srpna venkovní premiéra cestovatelské komedie Jídelní vůz, kterou napsal a režíroval umělecký šéf Činoheráku David Šiktanc. V úterý dostane prostor komedie Sen noci svatojánské, patrně nejhranější hru Williama Shakespeara připravil režisér Filip Nuckolls. Ve středu najde místo v programu něžná komedie Najal jsem si vraha, adaptace stejnojmenného filmu finského režiséra Aki Kaurismäkiho. Ve čtvrtek můžete čekat představení inscenace Mluviti pravdu, román Josefa Formánka převedl na divadelní jeviště Filip Nuckolls.

Na hřišti u nového knihovnického depozitáře, kousek pod rozhlasovou zahradou, se můžete v pátek 25. srpna potkat s letní a výjimečnou teenagerskou komedií Černá sanitka. Festival uzavře v sobotu 26. srpna od 18 hodin Bratrstvo kočičí pracky, divadlo pro celou rodinu. Všechny produkce až na sobotní Bratrstvo kočičí pracky začínají ve 20 hodin. V případě nepřízně počasí se představení přesouvají do Činoherního studia.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*