Pivovarské slavnosti tentokrát s Hanou Zagorovou

  •  

Tradiční hudební událost roku v Ústí nad Labem Pivovarské slavnosti se blíží. Letní kino tentokrát přivítá Hanu Zagorovou, Ewu Farnou, Těžkej Pokondr, No Name a další kapely na dvou podiích.

A který ročník byl zatím, pokud jde o návštěvnost, nejpodařenější? Ten před pěti lety, kdy byl hlavní hvězdou Tomáš Klus. Návštěvnost tehdy překročila magickou hranici 10 tisíc lidí. „Doufáme v podobnou účast i letos, kdy vrcholem slavností bude vystoupení pěvecké legendy Hany Zagorové,“ říká Luboš Machoň z pořadatelské agentury DreamPro.

Co všechno čeká návštěvníky Pivovarských slavností?

Jedna z největších událostí tohoto léta v Ústí po roce přivítá všechny milovníky piva 10. června od 12:00 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na českou legendu Hanu Zagorovou, Ewu Farnou, Těžkej Pokondr nebo slovenskou kapelu No Name a na další hudební lahůdky. Stejně jako v předešlých letech se letní kino rozdělí na dvě hudební stage, kdy druhou obsadí regionální interpreti a kapely. Pivovarské slavnosti jsou pod značkou Březňák, ale máme dobrou zprávu i pro ty, kteří neholdují klasickým značkám. Vychutnat si zde budou moci klasická piva Heineken, Březňák, Pšeničné, Cider a mnohá další.

Kolik litrů piva se na slavnostech vypije?

Vloni se na Pivovarských slavnostech vypilo 124 sudů piv. Z vypitých sudů by se dala postavit věž, která by měřila 65,7 metrů. Byla by vyšší, než Petřínská rozhledna. Doufám, že letos tohle číslo pokoříme.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*