Plavec Šefl Sportovcem Ústecka

  •  

Ústecko zná svého sportovce roku. Tradičně bylo vyhlášeno deset nejlepších jednotlivců, tři nejlepší mládežníci, tři nejlepší kolektivy dospělých i mládeže, trenér roku a zástupce v kategorii veteránů a handicapovaných.

V kategorii jednotlivci dospělí, skončil na prvním místě plavec Jan Šefl, jenž se v roce 2022 probojoval do semifinále MS i ME v plavání na trati 100 m motýlek. Druhé místo získal tyčkař Matěj Ščerba, mistr republiky ve své hlavní disciplíně na šampionátu v Ostravě a třetí místo získala sáňkařka Anna Čežíková, která se zúčastnila zimní olympiády v Pekingu.

Mezi mládežnickými jednotlivci se na prvních třech místech umístili atletka Ester Parohová, karatista Jan Derfl a atletka Natálie Fišerová.

V kategorii kolektiv dospělí obsadily prvních tři příčky kluby Sluneta Ústí nad Labem, Ústecká akademie plaveckých sportů a SK Volejbal Ústí nad Labem. V mládeži to pak byly kluby Aerobic club DDM dorost, Apollo Ústí nad Labem U15 a FC Rapid Ústí nad Labem U17, Kamura ryu shotokan smíšené družstvo dorost.

Veteránem byl oceněn atlet Václav Panocha, trenérem Jan Šotnar z basketbalového klubu Sluneta a v kategorii handicapovaný sportovec byl oceněn Tadeáš Strašík z Ústecké akademie plaveckých sportů.

Celkové umístění jednotlivců dospělých: 1. Jan Šefl (Ústecká akademie plaveckých sportů), 2. Matěj Ščerba (AC Ústí nad Labem), 3. Anna Čežíková (TJ Saně Ústí nad Labem), 4. Ladislav Pecka (Sluneta Ústí nad Labem), 5. Petr Novák (SKP Sever Ústí nad Labem), 6. Daryna Nabojčenko (Ústecká akademie plaveckých sportů), 7. Jaroslav Zápotocký (FC Rapid Ústí nad Labem), 8. Dan Drábek (Sport Union Ústí nad Labem), 9. Filip Kaplan (USK Provod Ústí nad Labem), 10. Vojtěch Červinka (Elba DDM Ústí nad Labem).

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*