Po Ústí se toulala malá holčička v noční košilce

  •  

Na Masarykově ulici, v blízkosti stadionu se toulala malá, asi tříletá holčička, která byla oblečená jen v noční košilce.

Strážníky na operačním středisku na samotné dítě upozornila oznamovatelka dnes krátce po desáté hodině dopoledne. „Hlídka okamžitě vyrazila na místo, kde na strážníky čekala žena i s dítětem,“ popisuje událost Jan Novotný, zástupce ředitele ústecké městské policie.

Jeden ze strážníků holčičku zabalil do svetru a uložil ji do služebního vozidla, aby se dítě zahřálo a neprochladlo. „Strážníci se snažili zjistit, jak se holčička jmenuje a kde bydlí, ale to se jim díky věku dítěte nepodařilo zjistit. Vzhledem k tomu, že se k dítěti nikdo nepřihlásil a ani ji v okolí nikdo nepostrádal, byla dívenka hlídkou převezena na Magistrát města Ústí nad Labem na odbor sociálně právní ochrany dětí,“ doplňuje dále Novotný.

Pátrání po rodičích dítěte pokračovalo.  Po necelé hodině policisté ze Všebořic našli matku. Ta potvrdila, že se jí holčička ztratila. Poté byla dívenka matce předána.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*