Po ztracené dívce nejsou stále žádné stopy

  •  

Policisté již šestý den pátrají po pohřešované dvanáctileté ústecké dívce Michaele Patricii Muzikářové. Zatím bez jakéhokoli výsledku. Do akce se zapojili i strážníci, pomáhali i dobrovolníci.

Na pátrání se každý den podílí dvě desítky policistů, kteří jsou součástí  speciálně zřízeného týmu. „V průběhu víkendu probíhaly pátrací akce, do nichž byli zapojeni desítky policistů z místních obvodních oddělení, speciální pořádkové jednotky a kriminalistů, kteří propátrávali okolí bydliště a širší okolí. Prohledávali se suterény domů, sklepy, půdní prostory, ale i kontejnery na odpad. Do pátrání byli rovněž nasazeni i speciálně vycvičení psi na vyhledávání osob. Bohužel zatím bez výsledku,“ uvedla v pondělí mluvčí policie Alena Barošová.

Pomáhají i strážníci. „ Hlídky prohledávají  vybydlené domy, opuštěné zahradní chatky a místa, kde se zdržují bezdomovci. Strážníci prohledali i okolí místa bydliště zmizelé dívky a další prostory a vybydlené objekty.  Dosavadní pátrání zatím nepřineslo kýžený výsledek, akce budou pokračovat i v dalších dnech, a to  až do odvolání,“ řekl Jan Novotný z městské policie.

Policisté dostali od občanů téměř šedesát poznatků, avšak zatím bez kladného výsledku. Stále vyzývají veřejnost, aby jim sdělila jakýkoli poznatek, který by mohl pomoci dívku najít. Volat mají na linku 158.

Dívka zmizela minulý týden ve středu ráno, její ztrátu matka ohlásila ten den večer. Policisté mají vážné podezření, že se stala obětí trestného činu, případně utekla z domova. To ale nikdy před tím neudělala.

Michaela Patricie Muzikářová
Výška 125 až 135 cm
Zdánlivé stáří 12 let
hubená postava, šedé oči, hnědé vlnité vlasy
Na sobě měla v době odchodu prošívaný tmavý kabát délky ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou a leginy. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*