Pokáče i ústecké UDG slibuje Majáles 2023

  •  

Osmý ročník Ústeckého Majálesu je plný zvučných hudebních jmen. Letní kino v Ústí nad Labem rozezní populární songy kapel Škwor, Vypsaná fiXa, UDG, ATMO music, písničkáře Pokáče nebo zpěváka Sofian MedjMedj. Oblíbený festival oslavující příchod jara a studentského života se koná v sobotu 13. května. První zvýhodněné vstupenky jsou už teď dostupné na www.usteckymajales.cz.

„Moc se těšíme na všechny vystupující a příchozí fanoušky, studenty, děti i jejich rodiče, a doufáme, že si všichni atmosféru pod širým nebem pořádně užijeme a oslavíme příchod máje, jak se patří,“ říká pořadatel Tomáš Staněk.

Kromě vystupujících hudebníků se děti, dospělí a především studenti mohou těšit na bohatý doprovodný program. Klasický festivalový gastro sortiment, pochoutky z grilu, trdelníky, palačinky či zmrzlinu ke zchlazení, která jistě přijde vhod, doplní klasické výzdoby v podobě květinových čelenek a další aktivity, které podpoří majálesový „look“. Návštěvníci budou moct zavítat také do relaxačních zón partnerů festivalu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*