Policie pátrá po pachateli znásilnění

  •  

Ústečtí kriminalisté pátrají po neznámém pachateli, který zaútočil na ženu. Ke skutku došlo 14. února v Ústí nad Labem v ulici Bělehradská.

„Neznámý muž začal v době od 14:40 do 14:50 hodin obtěžovat poškozenou ženu. Ta pokračovala v chůzi do ulice Elišky Krásnohorské, kde ji asi 60 metrů nad antikvariátem fyzicky atakoval. Poškozená začala volat o pomoc, následně byl pachatel vyrušen kolemjdoucím a z místa činu utekl,“ přibližuje událost mluvčí policie Daniel Vítek.

Podezřelý muž byl ve věku 40 až 45 let, asi 175 cm vysoký, štíhlé postavy, snědší pleti, měl vyholené vlasy a tmavé obočí. Na sobě měl tmavé kalhoty a tmavou zimní bundu, mírně napadal na pravou nohu.

„Žádáme případné svědky, kteří se v inkriminované době pohybovali v okolí místa činu a viděli cokoliv podezřelého, nebo by mohli poskytnout informace k totožnosti, nebo výskytu muže zachyceného na fotografii, aby své poznatky sdělili na linku 158, nebo osobně poskytli informace přímo ústeckým kriminalistům, Dlouhá 2, Ústí nad Labem,“ doplňuje policejní mluvčí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*