Pomozte v rámci akce „Rozsviťme Ústí nad Labem“ postiženým dětem!

www.jaromirzubak.cz
  •  

Nadační fond Matěje Proška pořádá 8. ročník charitativní akce Rozsviťme Ústí nad Labem. Akce pořádaná na podporu handicapovaných dětí proběhne 21. prosince od 16.00 do 18.00 hodin. v průběhu vánočních trhů na Lidickém náměstí v Ústí n/L.

Již tradičně je připraven program plný zpěvu, veselých vystoupení pro velké i malé diváky. Vystoupí Daniel Matoušek, talentovaný mladý tenorista, hostující v Národním divadle, sourozenecká dvojice Dalibor a Sabina Slepčíkovi, která se proslavila účastí ve známé televizní hudební show, dále vítězka rozhlasové soutěže a objev roku Nela Kailová. Známé árie uslyšíme od zpěvačky a dobrého anděla DD Střekov, Aleny Skalové. Vánoční písně přijde zazpívat Dětský sbor Domu DM a Dětského domova Severní Terasa.

Kouzelnou atmosféru si budeme moci prožít s Vánočním příběhem souboru Krtečci, z Umělecké školy Neštěmice, písně a koledy si zazpíváme s žáky ZŠ Neštěmická, se sólistkou Aničkou Duškovou. Ohňovou show nám předvedou děvčata ze skupiny Vox Luminax. Chybět nebudou ani minikoníčci za stáje Tivani, Sváťovo dividlo, malování na obličej i vystoupení s pejsky Magdy Dzurkové. Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem připraví burzu knih, vědomostní kvízy a spoustu dalších zábavných aktivit. Celou akcí nás bude provázet moderátor a herec Matouš Rajmont.

Vrcholem celé akce bude společné vypouštění lampionů přání. Celá částka v plné výši bude předána vybraným postiženým dětem. Jejich příběhy si můžete přečíst i na našich stránkách www.uprimnesrdce.cz. Pokud chcete pomoci i jinak, je možné zaslat jakoukoli částku na transparentní účet číslo 218164200/0600 Nadačního fondu Matěje Proška.

Minulé ročníky byly velmi úspěšné, pořádání charitativních akcí tak může mít velký smysl, nejen pro obdarované, ale také pro ty, kteří se snaží touto formou pomoci. Organizátoři doufají, že akce přispěje ke kouzelné atmosféře předvánočních svátečních dní a pomůže splnit přání těch, pro které jsou tyto akce  připravovány.

Aktuálně pomáháme:

15 000 Kč pro ELIŠKU a LUKÁŠE na hypoterapii
Eliška(17)je upoutána na invalidní vozík. Terapie na koni a samotná možnost pohybu a pobytu v přírodě je s ohledem k jejímu postižení přínosnou aktivitou.
Lukáš(24) bojuje s těžkými následky zánětu mozku. Hypoterapie mu pomůže k uvolnění a posílení fyzické kondice a k procvičování motoriky.

50 000 Kč pro BARUNKU na výcvik asistenčního a canisterapeutického psa Maxe
Pro Barunku(8) bude velkým pomocníkem při jejím těžkém postižení pes Max, který je aktuálně ve výcviku.

45 000 Kč pro ADÉLKU na speciální polohovací židličku
Adélce(7)s těžkým postižením mozku, pomůže speciální židlička, která zjednoduší a zkvalitní péči o ni.

60 000 Kč pro ŠTĚPÁNKU na pobyt v centru Renona Rehabilitation
Štěpánce (2)po objevení hypotomie a s tím spojených dalších komplikací, mohou pomoci lázně, zaměřené na zlepšení motorické a fyzické kondice.

 Nadační fond Matěje Proška


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*