Pozor na dopravní omezení na Severní Terase

  •  

Víkend bude na Severní Terase nabitý. V sobotu 17. června proběhne běh Urban Challenge a v neděli 18. černa běh Barvám neutečeš. V sobotu v rozmezí od 8:00 až 16:00 hodin se uskuteční běh „Urban Challenge“ a v neděli v rozmezí od 12:00 do 15:00 hodin běh „Barvám neutečeš“.

Sobota 17. 6. v době od 8:40 do 14 hodin. Linka 5 bude vedena po objízdné trase, linky 51 a 60 budou ukončeny na točně Severní Terasa, linka 61 bude ukončena na točně Mírová.

Neděle 18. 6. v době od 12.40. do 15 hodin. Linka 5 bude vedena po objízdné trase, linky 51 a 60 budou ukončeny na točně Severní Terasa, linka 61 bude ukončena na točně Mírová.

Zrušeny budou zastávky Severní Terasa směr Masarykova nemocnice/Sociální péče, obousměrně zastávky Gagarinova a Větrná, Mírová směr Větrná.

Linka 5 – ze zastávky Masarykova nemocnice pojede do zastávky Severní Terasa, dále přes točnu trolejbusů Severní Terasa a ulicemi Sociální Péče, Krušnohorská a Mezní přes točnu Mírová do zastávky Mírová směr Stavbařů. V opačném směru ze zastávky Stavbařů a přes točnu Mírová do zastávky Mírová směr Stavbařů a dále po objízdné trase do zastávky Severní Terasa směr Gagarinova a přes točnu Severní Terasa do zastávky Masarykova nemocnice a dále po trase. Na objízdné trase nezastavujete v žádné zastávce.

Linky 51 a 60 – ukončeny v zastávce Severní Terasa. Výstupní i nástupní zastávka je zastávka Severní Terasa směr Mírová.

Linka 61 – ukončena v zastávce Mírová (výstupní zastávka pro linku 55).


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*