Pozor na omezení na D8

ilustr. foto
  •  

Až do 18. srpna platí částečná uzavírka na dálnici D8 od tunelů Libouchec až do Německa k odpočívadlu Am Heidenholz. Důvodem uzavírky je oprava vozovky. Uzavírka se týká směru z Německa, jezdí se tedy pouze v jednom pruhu v každém směru.

Uzavřen je exit 87, MÚK Petrovice. Zde není možné sjet ve směru od Drážďan do Petrovic, je nutné sjet až na D8, exit 80 a přes Libouchec, Tisou nebo přes Nakléřov, případně zpět po dálnici D8 na exit 87. Nelze ani najet z Petrovic přímo na Prahu, zde je nutné použít značenou objízdnou trasu přes Nakléřov, Telnici nebo přes Tisou, Libouchec na exit 80.

K dispozici budou tyto objízdné trasy pro vozidla do 3,5 t: D8, exit 80, MÚK Knínice, přes Libouchec, Tisou, Petrovice, bývalý hraniční přechod Petrovice-Rundteil. D8, exit 80, MÚK Knínice po I/13 přes Teplice, dále po I/8 přes Dubí na Cínovec-Altenberg a D8, exit 64, MÚK Řehlovice dále po I/63 a I/8 Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 t je odklon na Horu Sv. Šebestiána-Reitzenhain.

Po celou dobu uzavírky budou na provoz na dálnici D8 v tomto úseku dohlížet hlídky dálničního oddělení Řehlovice a policisté na motocyklech.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*