Propagačních předmětů lze koupit více

  •  

Informační středisko města Ústí nad Labem od léta rozšířilo nabídku propagačních předmětů. Jsou mezi nimi  praktické věci pro dospělé i užitečné předměty pro turisty, ale i spousta drobností pro radost těch nejmenších. Nově je zde i terminál na karty.

Nakupovat můžete buď na místě v infostředisku, nebo z pohodlí domova přes e-shop. „Na prázdninových toulkách po Ústecku jistě oceníte turistické mapy a cyklomapy nebo plášťěnku, poctivé hospodyňky si jistě rády dají na lednici magnetku se Schichtovým mýdlem s jelenem, kdežto pánové zřejmě uvítají vychlazený obsah v podobě ústeckých piv nebo Myslivce s decentní placatkou,“ představila část nabídky mluvčí města Romana Macoví

Pro děti jsou k dispozici pohádky o Labské královně, nebo puzzle či pexeso s postavičkami ze stejnojmenné pohádky. Praktičtěji zaměření jedinci uvítají nabídku pánských a dámských triček, nákupní tašky či flashdisky. Mezi čerstvými novinkami jsou v nabídce mobilní powerbanky s kapacitou 2200mAh, propisky se stylusem pro dotyková zařízení, nebo 8GB flash disky s vyobrazením turistických zajímavostí města Ústí nad Labem.

Kromě nákupu v informačním středisku na Mírovém náměstí v Paláci Zdar lze využít i e-shop, Ten v současnosti nabízí více než 100 položek a existuje v české a německé jazykové podobě. Obsah je průběžně doplňován a aktualizován dle stavu zboží.

Jak nakoupit?

E-shop informačního střediska – vybírejte z pohodlí domova, v objednávce specifikujte své požadavky (na barvy, velikosti, atd.) a nechte si zboží doručit na jakoukoliv adresu. Komunikace se zákazníkem probíhá e-mailem, případně telefonicky, platba převodem na účet. E-shop naleznete na webových stránkách města www.usti-nad-labem.cz.

Na místě v informačním středisku – Mírové náměstí 1/1, Palác Zdar, přes léto otevřeno každý den včetně víkendů od 9 do 17 hodin, kontakt: tel. +420 475 271 700, e-mail: info.stredisko@mag-ul.cz, platba hotově nebo kartou.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*