Retrodiskotéka v Apollu!

  •  

V letošním roce jsme psali o Retrodiskotéce v Apollo music clubu, který se snaží o další oživení a rozmnožení kulturních akcí v Ústí nad Labem. Proto jsme se zašli poptat promotéra těchto diskoték, jak se mu vše daří. „Tak zajisté víte, jak je to s kulturou v naší republice mimo Prahu a zvláště v Ústí, které je hodně specifické a nikdy nevíte do poslední chvíle, zda se Vám akce vydaří a jestli hlavně přijdou lidi“, nám říká DJ Gino Hart. „Víte, když mi nebyla prodloužena smlouva v Národním domě, tak bylo pro mne hodně těžké najít vhodné prostory pro tuto akci a ještě k tomu když mne umlouvali kamarádi a známí, abych s tím v Ústí nekončil.

Jsem moc rád, že tady v Apollu jsem našel díky Pionýrům zázemí a všichni, co jsme tady v Apollu, se snažíme o kulturu nebo o zájmy, koníčky a vyžití lidí a jsme rádi, když si sem lidi najdou cestu. Ať to jsou každý měsíc moje Retrodiskotéky, pravidelná nedělní taneční odpoledne pro starší s Old Boys, kurzy ručních prací a dovedností ve Slunečníku a samozřejmě lidi z Pionýra, kteří se tady věnují dětem – jsme prostě rádi, když vidíme jejich radost. Já mohl být rád, že mi s rozjezdem tady na jaře trochu pomohl i Magistrát a za to mu tímto děkuji.

Nyní je to jen na nás, jak se budeme snažit, aby ta naše kultura tady byla i nadále.U mých Retrodiskoték je to hlavně o lidech, kteří nechtěli abych končil, takže chodí stálí hosté, a to včetně prázdnin!! Vytvořili jsme si tam takovou malou rodinu příznivců retro hudby a faktem je, že když přijdou noví návštěvníci, tak jsou překvapení nejen prostorem, ale i hudbou, kterou pouštím – připomínám jim i trochu zapomenuté hity, které se hrály hlavně v osmdesátých letech.

Nyní připravuji poslední dvě akce a to je Vánoční Retrodiskotéka s tombolou, jako i minulý rok se stromečkem a potom maškarní Retro Silvestr. Mrzelo mne, že tato akce zmizela z ústeckých kulturních zařízení města, takže se jen snažím o takové malé rozloučení s letošním rokem. Bude to doopravdy jen pro radost lidí být mezi svými a zabavit se. Peníze na něco většího tak nějak nejsou a partneři se těžko hledají, takže doopravdy jen rozlučka s rokem, ale jelikož je to maškarní, tak přirozeně se soutěží o nejlepší masku. Jinak Přeji všem Ústečanům hodně pohody a zdraví v roce 2017 a pokud budou mít zájem oslavit konec roku v Apollu, tak lístky ještě jsou a mohou si je zamluvit přes web www.retrodisco.cz“.

Program:

17.12.2016 od 20:00
Retrodiskotéka s tombolou – Vánoční

31.12.2016 od 20:00
Silvestr – maškarní

APOLLO music club Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*