S Žít Ústí na Kabáty jde třicet čtenářů

  •  

Ústí nad Labem – Po vylosování výherců posledních deseti vstupenek na koncert skupiny Kabát a tří CD kompletů končí soutěž Žít Ústí a populární kapely pro čtenáře našeho časopisu a webu. Od 10. 4. do 10.6. jsme rozdali 30 vstupenek a 9 CD kompletů se značkou Made in Kabát.

Na poslední soutěžní otázku 10. června odpověděla správně drtivá většina respondentů. Kapelu s teplickým rodným listem založil v roce 1983 Milan Špalek. Ze zaslaných správných odpovědí jsme vylosovali šťastné autory.

Dvě vstupenky na koncert skupiny Kabát 19.6. v Teplicích získávají:

Marie Resterová, Bílina, Karel Huserl, Ústí nad Labem – Krásné Březno, Tatjana Rumjancevová, Dubí, Ludmila Doubková, Teplice a Jiří Drtina, Ústí nad Labem – Střekov.

CD komplet skupiny Kabát získávají:

Martin Bureš, Ústí nad Labem – Severní Terasa, Jaroslava Řeřichová, Teplice, a Jiřina Hofmannová, Ústí nad Labem – Neštěmice.

 

Výherci kola 10.5. :

Vstupenky získali Richard Frydrich, Teplice, Eva Grudlová, Bilina, Emil Berger, Ústí nad Labem – Střekov, Tomáš Sinák, Litvínov a Gabriela Hrubá, Teplice. CD komplety dostali Jan Rejžek, Ústí nad Labem – Všebořice, Bohuslav Tecl, Teplice a Alena Leskotová, Litoměřice.

Všem výhercům blahopřejeme. Ceny pro výherce z posledního kola odesíláme poštou. Se všemi se těšíme na setkání s Kabáty v telickém kotli 19.6..

Vaše redakce.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*