Senioři navštívili pivovar

  •  

Domov pro seniory Dobětice se zapojil do projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Jedno z přání mužských klientů domova bylo navštívit nějaký pivovar a zjistit, jak se vlastně vyrábí pivo. Ke splnění přání se přihlásil litoměřický pivovar Labuť.

„Dnem splněného přání byla středa 11. dubna, kdy klienti vyrazili do litoměřického Minipivovaru Labuť.  Zcela pánskou jízdu provázelo po celý den krásné počasí a dobrá nálada. Pánové se seznámili se všemi tajnostmi vaření piva, prohlédli si varnou část pivovaru a seznámili se se všemi surovinami, ze kterých je pivo v Minipivovaru Labuť vyráběno. Co by to bylo za návštěvu bez ochutnávky piva? Klienti ochutnali od nejslabšího  10° světlého piva, až po  12° polotmavý ležák Labuť. Během posezení si pánové pochutnali i na pravém výletním obědě, vepřovém řízku. Jako vzpomínku na tento neopakovatelný zážitek si klienti s sebou odvezli světlý 12° ležák Labuť a věříme, že i mnoho zážitků a zajímavých informací o zlatavém moku,“ popisuje Gabriela Stanková, vedoucí úseku sociálního poradenství DPS Dobětice

„Díky patří všem zúčastněným za příjemně strávený den a hlavně majitelce Minipivovaru Labuť, paní Sabině Žákové za možnost tento den zažít,“ dodává Gabriela Stanková.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*