Šestý adventní noční běh aneb běžíme pro Terezku a pro radost

  •  

Noční adventní běh se po dvouleté odmlce opět uskuteční. Letos se tradičně poběží nejen pro radost, ale také pro dobrou věc. Výtěžek je určen pro Terezku – milou holčičku, která se od narození potýká s DMO kvadruspasticitou a postižením všech 4 končetin. Takže peníze budou použity na pořízení stojanu, který by ji umožnil postavit se, podpořit svaly i kosti, trávení a hlavně náladu.

Adventní běh se koná 4. prosince od 17:00 hodin a povede po pětikilometrové trase Mariánský most – Masarykova zdymadla a zpět. Startovné je dobrovolné – veškeré prostředky půjdou do kasičky Plamínku naděje na zdravotní stojan pro Terezku. proto si vezměte s sebou hotovost, kterou chcete věnovat.

Registrace je od 16:00 do 16:45 hodin pod Mariánským mostem v místě startu. Ačkoli se běží pro fajn pocit a dobrou věc, ale první tři muži a ženy se můžou těšit na odměnu. Stejně tak budou odměněny i nejrychlejší děti. Na běžce čeká i symbolická tombola a v cíli teplý čaj, svařené víno nebo voda a vánočka. Nezapomeňte na čelovku nebo baterku, některé úseky nejsou osvětlené. Navíc běžící had osvítí opět celé nábřeží.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*