Silný vítr zaměstnal i ústecké strážníky

  •  

Operační středisko městské policie vyslalo hlídku strážníků v neděli večer krátce před půl desátou do ulice Jizerská, kde spadl strom vlivem poryvu větru na zaparkované auto.

„Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že se jedná o osobní vozidlo Škoda Rapid, přes které ležel zlomený strom. K události byli přivoláni strážníci ze skupiny operačního zákroku, kteří strom rozřezali a od vozidla odklidili. Hlídka zjistila majitele vozidla, který si vozidlo přeparkoval na bezpečnější místo,“ popisuje událost zástupce ředitele ústeckých strážníků Jan Novotný.

Strážníci ze skupiny operačního zákroku měli plné ruce práce i nadále. Museli rozřezat i o půlnoci spadlý strom v ulici Stříbrnické Nivy, který zatarasil chodník.  „Mimo popadaných a zlomených stromů strážníci během této větrné noci odklízeli z vozovek i desítky povalených dopravních značek. Silný vítr si pohrál i s několika kontejnery na domovní odpad. V deseti případech strážníci tyto kontejnery odstraňovali z vozovky, aby zajistili bezpečný průjezd po komunikacích,“ dodává Novotný.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*