Sládci Rychty uvařili tmavý Porter. Chuť po kávě a čokoládě vás dostane

  •  

Milovníci zlatavého moku si budou moci v oblíbené ústecké restauraci s minipivovarem Na Rychtě zpestřit blížící se advent ochutnávkou stylové speciality z dílny místních sládků. „Připravili jsme báječný Ústecký Porter 16, který budeme hostům nabízet od 24. listopadu. Jde o tmavé pivo spodně kvašené typu German Porter, které má 6,1 % alkoholu. Když ho ochutnáte, ucítíte doznívající chuť kávy a čokolády,“ říká šéf Rychty Jiří Šťovíček.

Rychtářská piva bývají i vítaným vánočním dárkem. Proto minipivovar opět připravuje dárková balení svých piv, která si můžete koupit přímo v restauraci. K předvánočním lákadlům vyhlášeného podniku patří i výtečný teplý Rychtářský domácí punč. „Lahodný punč musí být navoněný kořením a ovocem. Do toho, který připravujeme v naší restauraci, dáváme badyán, skořici a také pomeranč. Je to skvělá kombinace,“ dodává rychtářský šéfkuchař Jan Heřmánek.

Proslulá ústecká restaurace už řadu let pomáhá znevýhodněným dětem. „Pořádáme charitativní adventní běh už sedm let. Jeho výtěžek pokaždé putuje do kasičky nadačního fondu Plamínek naděje, se kterým dlouhodobě úzce spolupracujeme. Účastníci letošního běhu nebo klidně i procházky pomohou společně s námi malému Martínkovi, který je od doby, co ho srazilo auto, ve vegetativním stavu,“ uvedl šéf restaurace Na Rychtě. Charitativní akce se uskuteční 3. prosince od 17:00 hodin. Sraz je pod Mariánským mostem a nezapomeňte na čelovky.

Kontakt:

Pivovar Hotel Na Rychtě

Klášterní 75, 400 01 Ústí nad Labem

Telefon: 475 205 018

www.pivovarnarychte.cz


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*