Sobotní tipy

  •  

Letošní ročník charitativní akce Běh upřímných srdcí se koná tuto sobotu. Už 3. ročník běhu se uskuteční od 10:00 na jezeře Milada. Aktivní běžce čeká pětikilometrová trasa a rekreační běžce trasa na jeden kilometr. I pro děti jsou připraveny krátké trasy. Letos organizátoři přidali i štafetu OHK Ústí v běhu na 3 km pro tříčlenná družstva. Chybět nebude bohatý doprovodný program.

Na další sobotní akci zve Ústecký Aeroklub. Od 10:00 do 17:00 hodin se na letišti v Podhoří koná Ústecké nebe plné letadel na téma 1. a 2. světové války. Vstup je zdarma a program láká na historická i akrobatická letadla. Návštěvníky čekají ukázky historických letadel na zemi a simulace vzdušných historických soubojů na nebi.

Festival Fírfest v horní části ústeckého letňáku vypukne v sobotu od 12:00. Na už desátém ročník akce se představí esa hudební scény jako je Vitacit, Vilém Čok, zahraje i kapela Sklap a New Black Jack, ale také Tony Ducháček a Garage nebo Angelic Project. Vstupné na festival je na místě 250 korun, v předprodeji 180 korun.

Bublinková show v Brné, to je akce hlavně pro děti. V sobotu od 14:00 hodin se na koupališti v Brné představí Duo Jaking  s bublinkovou show. Těšit se můžete na duhové bubliny v nápaditých tricích, některé z vás Duo Jaking celé obleče do obřích bublin. Chybět nebude workshop, kde si každý může zkusit být bublinářem.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*