Sociálka magistrátu se bude stěhovat

  •  

Stěhování čeká v příštím roce odbor sociálních věcí ústeckého magistrátu. Komfort pro klienty odboru se podle mluvčí města Romany Macové nezmění.

Odbor se přestěhuje jen o vchod vedle ve stejném areálu administrativních budov na Mírovém náměstí. Důvodem stěhování je výpověď z nájmu, kterou město obdrželo od Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Město musí původní prostory opustit do 30. června příštího roku. Nový pronájem se podařilo zajistit v sousedním PB Centru. Součástí pronájmu budou i příslušné služby jako je dodávka elektřiny, tepla a teplé užitkové vody, úklid nebo zajištění požární prevence.

Stěhování, které neovlivní činnost odboru, bude probíhat postupně od 1. března 2018. Výhodou tohoto řešení je, že se nebude muset stěhovat úřad centrálního městského obvodu, který sídlí v prostorách magistrátu. „Jsme rádi, že magistrát intenzivním jednáním našel včas kvalitní prostory s požadovanými parametry a komfortem. Vyřešili jsme obavy centrálního obvodu, který, ač jsme mu museli preventivně vypovědět smlouvu z nájmu v našich prostorách, se nemusí stěhovat do jiných prostor,“ uvedla primátorka města Věra Nechybová.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*