Soutěž: Letní kino ožije Shakespearem

  •  

K 50. výročí ústeckého Domu kultury připravilo kulturní středisko představení Sen noci svatojánské, které uvede pod titulem Shakespeare v Ústí nad Labem 2. srpna od 20:30 v letním kině.

Premiéru mělo představení na Letních Shakespearovských slavnostech v roce 2013 a patří k nejúspěšnějším inscenacím posledních let. Herecké obsazení je i v letošním roce stejné, takže se diváci mohou těšit na oblíbené a známé herce. V hlavních rolích se představí David Prachař a Vanda Hybnerová/Eva Vrbková. V dalších rolích Ústečané uvidí Martina Písaříka, Zuzanu Stavnou, Josefa Poláška, Václava Koptu a další. Představení upravil a režíroval Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský.

Pro návštěvníky je připraven i doprovodný program a mohou tak přijít do letního kina již v 18:00 hodin a poslechnout si vystoupení Albis Jazz Bandu, nebo mohou navštívit stánky s občerstvením, či prezentací kosmetiky, líčení a podobně.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejích v Domě kultury ve Velké Hradební, v Informačním centru Ústí nad Labem, nebo na serveru Ticketportal.cz – stojí 490 a 390 Kč.

Soutěžte o dvě vstupenky na ústecké představení. Odpovězte na otázku: Kolikáté výročí slaví letos Dům kultury v Ústí?  Odpovědi posílejte do 10.července na e-mail: redakce@zitusti.cz

 

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*