Stadion se připravuje na fotbalovou reprezentaci

  •  

V Ústí nad Labem se 22. března poprvé v historii představí česká fotbalová reprezentace, která se tu utká s Litvou. Zástupci Fotbalové asociace České republiky již byli zkontrolovat, jak je ústecká fotbalový stadion na utkání připravený.

„Nechceme podcenit žádnou maličkost, proto s inspekčními cestami začínáme v relativním předstihu – nějakých deset týdnů před zápasem. Je to dost času na to, abychom doladili veškeré záležitosti. Velmi si vážíme přístupu všech lidí z ústeckého klubu, kteří jsou velmi otevření a nápomocní. I díky tomu jistě vše zvládneme ke spokojenosti všech stran,“ řekl tiskový mluvčí reprezentace Pavel Pillár. Do Ústí se kontroly ještě vrátí.

„Jsme připraveni splnit veškeré požadavky, které bude fotbalová asociace či vedení reprezentace v souvislosti s konáním zápasu mít. Dobře si uvědomujeme význam akce, protože hostit utkání národního týmu je velká čest, ale především také zodpovědnost. Velmi důležitý a pozitivní je také přístup ústeckého magistrátu, který nám ve všem vychází vstříc. Chceme se prezentovat tak, abychom českému fotbalu ukázali, že také v Ústí se dokážeme zhostit takové akce, která je pro nás všechny obrovskou výzvou,“ uvedl předseda představenstva FK Ústí nad LabemZajíček.

Utkání národního týmu v Ústí nad Labem je podle ředitele klubu Petra Heidenreicha také významným diplomatickým úspěchem vedení FK Ústí. “Oba týmy, jak Litva, tak český národní tým, stráví ve městě několik dní před ostrým startem pokračování jarní části kvalifikace na MS v Rusku,“ dodal Heidenreich.

Ústí nad Labem v nedávné minulosti přivítalo reprezentační výběry U20 a na podzim také kvalifikační boje U19.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*