Startuje druhý ročník soutěže pro dětské týmy

  •  

S novým školním rokem odstartoval druhý ročník soutěže pro dětské týmy Srdce s láskou darované 2015,   Základní princip soutěžení je stejný jako vloni: děti se musejí shodnout na tom, komu a za co srdce darují, a taky je vyrobit. Fantazii se meze nekladou. Loňských 550 příspěvků od více než 10.500 dětí potvrdilo, že dětská tvořivost je nespoutaná.

Letos mají účastníci navíc možnost zdokumentovat v rámci přihlášky celý proces tvorby a darování, a ten bude také porota hodnotit. Další novinkou je rozdělení soutěžících do dvou kategorií:

Základní škola (3. až 9. ročníky) a Mateřská škola + 1. a 2. ročníky ZŠ. U smíšených skupin, například ve školních družinách nebo ZUŠ, rozhoduje věk převažujícího počtu dětí. V obou kategoriích porota ocení první tři místa a všechny tyto kolektivy budou pozvány na slavnostní předání cen do Poslanecké sněmovny v Praze. Děti v kategorii ZŠ (3. až 9. ročníky) mohou navíc soutěžit o zvláštní cenu za originální design – Světlo na cestu.

Soutěží se od 15. září do 15. listopadu. Od 20. prosince najdete všechny příspěvky na webu http://www.srdceslaskou.cz, kde bude také probíhat veřejné hlasování, které určí TOP 10 z pohledu veřejnosti.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*