Strážníci zachránili Ústečana, který chtěl spáchat sebevraždu

  •  

V Bělehradské ulici se 16. února, pokusil Ústečan o sebevraždu. Po příjezdu hlídky na místo oslovila strážníky oznamovatelka celé události, která strážníkům uvedla, že  když dorazila do místa svého bydliště, nalezla u dveří dětského pokoje ležet bratra, který měl na hlavě igelitový sáček a na zápěstí levé ruky řezné poranění.

Dále dotyčná uvedla, že igelitový sáček odstranil jejich přivolaný soused, bratr je v bezvědomí a nepravidelně dýchá. Hlídka na místě nalezla ležet na zemi muže, který téměř nedýchal a jen chroptěl. Z tohoto důvodu  byla dotyčnému  provedena kontrola dýchacích cest, zda nemá zapadlý jazyk a ihned byl připojen na defibrilační přístroj.  Po vyhodnocení zdravotního stavu postiženého, provedla hlídka masáž srdce a začala provádět umělé dýchání.

Muž nabral vědomí a začal pravidelně dýchat. Strážníci se  telefonicky spojili s pracovníky operačního střediska rychlé záchranné služby, kdy je  informovali  o stavu Ústečana a konzultovali s nimi jejich další postup.  Dotyčnému bylo dále ošetřeno řezné zranění na zápěstí ruky.  Poté co hlídka muže stabilizovala se na místo dostavila záchranka, která muže převezla do Masarykovy nemocnice.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*