Strážníci zachránili Ústečana, který chtěl spáchat sebevraždu

V Bělehradské ulici se 16. února, pokusil Ústečan o sebevraždu. Po příjezdu hlídky na místo oslovila strážníky oznamovatelka celé události, která strážníkům uvedla, že  když dorazila do místa svého bydliště, nalezla u dveří dětského pokoje ležet bratra, který měl na hlavě igelitový sáček a na zápěstí levé ruky řezné poranění.

Dále dotyčná uvedla, že igelitový sáček odstranil jejich přivolaný soused, bratr je v bezvědomí a nepravidelně dýchá. Hlídka na místě nalezla ležet na zemi muže, který téměř nedýchal a jen chroptěl. Z tohoto důvodu  byla dotyčnému  provedena kontrola dýchacích cest, zda nemá zapadlý jazyk a ihned byl připojen na defibrilační přístroj.  Po vyhodnocení zdravotního stavu postiženého, provedla hlídka masáž srdce a začala provádět umělé dýchání.

Muž nabral vědomí a začal pravidelně dýchat. Strážníci se  telefonicky spojili s pracovníky operačního střediska rychlé záchranné služby, kdy je  informovali  o stavu Ústečana a konzultovali s nimi jejich další postup.  Dotyčnému bylo dále ošetřeno řezné zranění na zápěstí ruky.  Poté co hlídka muže stabilizovala se na místo dostavila záchranka, která muže převezla do Masarykovy nemocnice.

 

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*