Test mobilních stěn o víkendu způsobí dopravní problémy

Foto: Město Ústí n.L.
  •  

Od pátku 23. října až do neděle se budou na levém břehu Labe testovat mobilní protipovodňové stěny.

Zkoušky způsobí dopravní komplikace, některá místa budou neprůjezdná. Instalace začne v pátek v 11:00 hodin na křižovatce ulic Důlce – Velká Hradební. Od půl čtvrté odpoledne se budou zábrany stavět na mostě Edvarda Beneše. Ten bude v sobotu od 1:00 do 2:00 hodin zavřený. V pátek v 19:00 hodin se pak nácvik uskuteční na křižovatce ulic Předmostí – Přístavní, silnice bude neprůjezdná v sobotu od 3:00 do 4:00 hodin.

V sobotu pak testy budou pokračovat ve třech úsecích. Od 12.00 hodin v ulici U Cukrovaru a U Podjezdu, které budou zavřené od 10.00 do 16.00 hodin. V poledne začnou práce i v ulici K Můstku, tudy řidiči neprojedou od 12.00 do 13.00 hodin. V 17.00 hodin pak stěna vyroste v ulici Malá Hradební, ta bude neprůjezdná od půlnoci do nedělní jedné hodiny ranní.

V neděli pak cvičení ukončí instalace zábran v úseku pod Větruší. Bude zahájena v 5:00 hodin a tím bude také částečně omezena doprava ve směru Teplice – Ústí nad Labem – pravý pruh. Po obnovení provozu v pravém jízdním pruhu bude částečně omezena doprava i v levém jízdním pruhu ve směru Ústí nad Labem – Teplice. Úplně uzavření kruhové křižovatky pod Větruší a křižovatky u železničního mostu je plánováno od 13:00 do 15:00 hodin. K částečnému obnovení provozu dojde v 16:00 hodin.


  •  

1 komentář u Test mobilních stěn o víkendu způsobí dopravní problémy

  1. Rád bych si i něco z vašich zpráv přečetl na mobilním telefonu to by jste ale nesměli mít ty zasrane reklamy přes celou obrazovku!!!

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*