Tip Aleny Vaicové

  •  

Měsíc květen je měsíc lásky, pozvěte svou milovanou či milovaného k nám do Severočeského divadla a prožijte krásný pohodový večer plný muziky, zpěvu a tance. Nezapomeňte i na ty nejmenší i těm se u nás v pohádkovém světě moc líbí.

Ve středu 9. května prožijte večer plný lásky a úsměvu s operetou Franze Lehára Země úsměvů. Plejáda krásných melodií korunovaná dodnes okouzlujícím vyznáním „Své srdce tobě dám“ navozuje rafinovanou orientální atmosféru, plnou nekonečné milostné touhy. Skvělý Jiří Lábus a Oldřich Kaiser ve čtyřech rolích v režii Davida Drábka v komedii Petra Kolečka, která je tak šílená, že to jednou může být i pravda.

Humorné představení Divadla Kalich Žena za pultem 2 Pult osobnosti, uvádíme v pátek 11. května. Nedělní podvečer 13. května prožijte na špičkách v nádherném baletním představení Peer Gynt, Carmen. Dva příběhy, dva osudy muže a ženy z naprosto odlišných krajů, s rozdílným přístupem k životu, ale hlavně zde najdeme nit protkanou oběma příběhy, a tou je láska. Premiéra je tento měsíc určena pro dětského diváka. Hudební pohádka Sergeje Prokofjeva Péťa a vlk je lehce srozumitelná a stravitelná, vypravěč se střídá s hudbou a seznamuje děti s nástroji v orchestru.

Na konci měsíce vás  srdečně zvu v úterý 29.dubna  na netradiční koncert Rock po našem. Zazní skladby, které všichni dobře známe – rockové hity skupin Led Zeppelin, Metalica, Queen v podání orchestru Severočeského divadla v Ústí nad Labem s dirigentem Milošem Formáčkem. Těšíme se na Vás u nás divadle.

Alena Vaicová, Severočeské divadlo


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*