TIP NA SOBOTU: Burza á la festival v ústecké knihovně

  •  

Prodejní burzy vyřazených knih probíhají čas od času ve většině veřejných knihoven. Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem se rozhodla tuto aktivitu posunout o stupeň výš, a tak naplánovala velkou burzu knih obohacenou o pestrý doprovodný program.

„Burza bude probíhat ve venkovním areálu lidové části knihovny v ulici W. Churchilla 3 v sobotu 8. září od 10 do 18 hodin. Návštěvníci se mohou těšit na nejrůznější vystoupení žáků mateřských, základních a základních uměleckých škol, na inscenaci muzikálu „Mamma Mia!“ v podání ústeckého Domu dětí a mládeže nebo na vystoupení skupiny Dalton Brothers. Doprovodný program pak zakončí autorské čtení spisovatelky Lucie Faulerové, která knihovnu navštíví v rámci projektu Spisovatelé do knihoven,“ říká Jan Černecký, PR manažer knihovny.

Po celý den budou navíc v areálu knihovny prodejní stánky s rukodělnými výrobky, stánky s občerstvením nebo stánek projektu MEDIATABOR s aktivitami a hrami pro nejmladší návštěvníky akce. Ústecká knihovna svou tradiční burzu tentokrát pojme jako rodinný festival.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*