Ukončení cyklosezóny na Labské stezce ve velkém stylu

  •  

Sportovní nadšenci pozor. Užijte si Ukončení cyklosezóny na Labské stezce. V sobotu 23. září mezi 10:00 a 15:00 ožije Cyklokemp Loděnice v Brné skvělým programem pro malé i velké návštěvníky. „Zúčastněte se společné cyklojízdy, která startuje v 10:45 od přístaviště v Libochovanech. Kola či koloběžky je možné zapůjčit v Cyklocentru města Ústí nad Labem, prostor Zanádraží,“ zve mluvčí města Romana Macová s tím, že v samotném Cyklokempu si na své přijdou úplně všichni.

„Tým DanceMission bude připraven s animačním programem pro děti plným her, písniček a legrace. Chybět nebude dětská diskotéka s pohádkovými postavami, malování na obličej ani nafukovací atrakce. Děti by neměly propásnout pohádku Sváťova dividla, která přijde na řadu ve 13:30. Pokud nevíte, jaká je povinná výbava jízdního kola, nemáte zažité zásady bezpečné jízdy na kole nebo byste se chtěli dozvědět, jak vnímá okolí opilý či unavený cyklista, navštivte prezentace Týmu silniční bezpečnosti a Městské policie. Zástupci destinace České středohoří vám zase poradí, kam vyrazit na výlet, co vidět a co neminout,“ popisuje Macová.

Nachystáno bude také losování o zajímavé ceny, které proběhne v 12:00, 13:00, 14:00 a 15:00 hodin. Takže jen vyplňte u stánku města Ústí nad Labem cyklistický kvíz a zkuste své štěstí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*