Ústecká porodnice obnovuje provoz

  •  

V Masarykově nemocnici bude 15. června ráno obnoven provoz na porodním sále, stanici šestinedělí nadstandard a neonatologickém oddělení. Provoz na stanicích šestinedělí standard a rizikové těhotenství zahájí v 14:00 hodin.

Důvodem přerušení provozu byly stavební práce na stanici větších dětí v pavilonu „D2“ a s nimi související vysoká hlučnost a prašnost. Vedení nemocnice přerušení provozu využilo k pravidelnému malování v rámci revitalizace prostor pavilonu „D2“. Výhodou pro budoucí maminky s termínem porodu v nadcházejících týdnech je to, že porodnice už bude v plném provozu.

Po celou dobu uzavírky porodnické části byl pro urgentní stavy k dispozici operační sál a jeden porodní box.

Stavební práce na dětské klinice začaly koncem dubna a hotovo by mělo být 19. srpna. Po ukončení revitalizace bude k dispozici devět pokojů pro nemocné děti nebo pokoj pro maminky doprovázející svého potomka při hospitalizaci. Cena zakázky je necelých 14 milionů Kč bez DPH. Pacienti spadající na stanici větších dětí jsou během revitalizace pavilonu „D2“ hospitalizováni v prostorách oční kliniky v pavilonu „G“ ústecké Masarykovy nemocnice.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*