Ústecké sportovní odpoledne

  •  

V sobotu si přijdou na své fotbaloví a hokejoví fanoušci. Nejdříve 12. listopadu od 16:00 se na zimním stadionu představí atraktivní soupeř ze středních Čech Rytíři Kladno. Duely s tímto soupeřem bývají atraktivní a přinášejí pěknou hokejovou podívanou. To však není vše. Od 19:15 se na Městském stadionu odehraje fotbalové utkání mezi domácí Armou a 1.SC Znojmem. Bude to poslední domácí utkání v podzimní části soutěže a ústečtí fotbalisté budou chtít zvítězit a rozloučit se tak s domácím prostředím výhrou nad velice nebezpečným soupeřem.

FK Ústí nad Labem a HC Slovan Ústí nad Labem společně připravili pro své fanoušky speciální akci na tyto dvě utkání. Držitelé permanentní vstupenek na utkání fotbalového klubu mají možnost navštívit utkání ústeckého Slovanu proti Kladnu pouze za 40 Kč. Stačí jen předložit permanentní vstupenku u pokladny Zimního stadionu. Permanentku bude také zapotřebí předložit ochrance při vstupu na Zimní stadion. Totéž platí i pro držitele permanentních vstupenek na domácí utkání ústeckého Slovanu. Po předložení permanentky na pokladnách Městského stadionu navštíví utkání Army proti Znojmu jen za 30 Kč.

„Pro akci s hokejovým klubem jsme se rozhodli proto, že nás v jeden den čekají dva velmi atraktivní duely. Touto akcí bychom rádi naplnili naše stadiony, a věřím, že společnými silami se nám to podaří. Budeme velmi rádi, když naši fanoušci navštíví utkání proti Kladnu a pomohou svým kolegům z hokejového kotle udělat výbornou atmosféru. Věřím, že také kotel hokejového Slovanu půjde pomoci našemu kotli při utkání se Znojmem.“ řekl k akci výkonný ředitel FK Ústí nad Labem Ing. Petr Heidenreich.

„Jsme rádi za možnost spolupráce s FK Ústí nad Labem. Věřím, že tato spolupráce přispěje ke skvělé návštěvnosti na stadionech a fanoušci vytvoří výbornou atmosféru, která hráčům pomůže při cestě za vítězstvím.“ dodal marketingový manažer HC Slovan Ústí nad Labem Marek Šnajdr.

Spojte sobotní odpoledne se sportem a pojďme společně podpořit hokejisty a fotbalisty v těchto atraktivních duelech. Utkání Slovanu začíná v 16:00 na Zimním stadionu a hned poté od 19:15 se na Městském stadionu představí Arma proti Znojmu.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*