Ústecký Majáles zahájí open-air sezónu ve městě

ilustr. foto
  •  

Jarní open-air hudební sezónu v ústeckém letním kině již tradičně otevře Ústecký Majáles. I letos je připravena velmi silná sestava a všichni se tak můžeme těšit na sestavu zvučných hudebních jmen v čele se skupinou MIG 21 a jejich frontmanem, hercem Jiřím Macháčkem.

Sekundovat jim bude rapper Marpo, O5aRadeček, Vypsaná fixa či kapela Mirai. Mladší generaci jistě dostane do varu zpěvák Ben Cristovao. Majálesovým dnem všechny přítomné vtipně provede herec, moderátor a bohém Jakub Kohák. Festival se bude konat tradičně v ústeckém Letním kině 27. dubna od 11 hodin a chybět nebude ani domácí kapela UDG, která tento rok slaví dvacet let na hudební scéně.

Na místě budou MUSEŘI, fenomén dnešní doby. Jedná se o hudebně nadané youtubery, kterými jsou Mína, Naty a Timmy White. Všichni zmínění mají statisíce odběratelů na YouTube.

Pro všechny hudební nadšence, kteří toho budou mít po celém dni málo, bude připravená afterparty v klubu DOMA, kde posluchače potěší písničkář Petr Lüftner, ruce nahoru zvedne rap od Gambrz Rappers a vlasy rozhodí rock skupiny Dukla Vozovna. Brány letního kina se 27. dubna otevřou v 10:30.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*