FOTO: Ústečtí karatiské získali na Shotokan Cupu 11 medailí!

Vyslaných 13 závodníků, SKR Sport Unionu, se nakonec vracelo s jedenácti medailemi. Foto: Josef Rachert
  •  

Ústečtí karatisté, v touze po zisku pohárů a medailí, vyjeli na 14. Mezinárodní turnaj Shotokan Cup do východočeského Vamberku. Vyslaných 13 závodníků, SKR Sport Unionu, se nakonec vracelo s jedenácti medailemi a dvěma mimo medailovými umístěními. „Vyjeli jsme, na tuto soutěž prověřit naší přípravu na letošní mistrovství České republiky se závodníky ze Slovenska, Čecha Polska“, rozhovořil se o výjezdu trenér kumite Nechyba „chtěli jsme si osahat své budoucí soupeře a vyzkoušet si taktiku, jak na koho v prosinci“, dodal.

Se zlatem se tentokráte vraceli Petr Podrábský (st.ž. do 45kg), Kateřina Procházková(dorost do 54kg), L.Magda Husáková(st.ž. do 42kg), Lenka Kovářová(ml.ž. 7/8.kyu do 35kg), Martin Drábek(st.ž. do 39kg)a také Daniel Drábek (dorost do 52kg). Ten plně zúročil svou cílevědomou tréninkovou přípravu, včetně účasti na reprezentačním soustředění na letošní Jizerce a prokázal vysokou připravenost. Právem je zařazen do sledovaného širšího výběru státní reprezentace. ‚

Na druhých místech se umístili Veronika Konášová (dorost do 54kg), Tereza Chobotová (st.ž. do 50kg) a také Julie Lindnerová (7/8.kyu nad 35kg). Bronzy pak patřily Michalu Jakoubkovi (dorost do 52kg) a také Jiřímu Husákovi (7/8.kyu nad 35kg).

Na tomto turnaji se také oceňovaly i čtvrté nepopulární „brambory“. S těmi odjížděly Elišky, Donátová a Gubíková.

„Plníme si plán, který jsme spolu se šéftrenérem Rajchertem pro naši reprezentaci připravili. Dalším ostřejším startem bude ústecká mezinárodní Northbohemia 17.10. a také v před termínu pro disciplínu kata, 3.10. M ČR Fudokanu v Praze“, uzavíral komentář Nechyba.

Soutěž Vamberk (1) Soutěž Vamberk (2) Soutěž Vamberk (3) Soutěž Vamberk (4) Soutěž Vamberk (5)

Josef Rajchert


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*