Ústí nad Labem prošlo kompletní digitalizací sítě UPC

  •  

Lepších služeb v oblasti internetu a kabelové televize se dočkají obyvatelé Ústí nad Labem.

Dokončením modernizace sítě v městské části Střekov, Kamenný vrch s více než tisícovkou domácností je teď celá optická síť UPC obyvatelům Ústí nad Labem k dispozici se všemi službami jako je digitální televize Horizon s více než 130 televizními kanály, vysokorychlostní internet o rychlosti až 300 Mbit/s nebo telefonní služby. Od 15. září se k digitální televizi a internetu od UPC může začít připojovat téměř 28 000 ústeckých domácností.

Vysokorychlostní internet, digitální TV a nejširší nabídka HD kanálů

Od 15. září budou moct obyvatelé Ústí v dosahu sítě UPC využívat všechny její služby – interaktivní televizi Horizon, vysokorychlostní internet nebo pevnou telefonní linku.

Interaktivní televize Horizon od UPC představuje nové, uživatelsky příjemné prostředí s intuitivním ovládáním, které přináší vyšší komfort při sledování více než 130 televizních kanálů, z nichž se vysílá 45 v HD rozlišení.

Součástí televize Horizon je neomezená videotéka My Prime se stovkami filmů a seriálů, celkem zahrnující více než 1 000 titulů. My Prime je možné sledovat i prostřednictvím aplikace Horizon Go na chytrých telefonech, tabletech nebo laptopech.

Součástí videotéky My Prime jsou například zahraniční tituly Vlk z Wall Streetu, Nymfomanka nebo Divoké historky, z českých filmů například Příběh Kmotra, Krásno nebo Zakázané uvolnění. Děti ocení Krtečkova dobrodružství, Macha a Šebestovou nebo Kozí příběh.

 

Egg+trsatka_210x210

Internet, televize i telefon pod jedním účtem

Zákazníci si budou moct užívat i nové internetové tarify Internet 100, 200 i 300. Tyto tarify již budou automaticky v ceně obsahovat také základní televizní nabídku Digi Mini s 25 televizními programy. Výhodou modernizace sítě UPC je především možnost využití celé nabídky služeb – digitální televize na doma i na cesty, internetu a telefonu. Všechny služby tak zákazník může pohodlně spojit pod jedním účtem.

Detailní informace k modernizaci sítě a službám UPC dostupným v Ústí nad Labem naleznete na speciální webové stránce www.upc.cz/modernizace.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*