Užijte si sportovní odpoledne v Městských sadech

  •  

V neděli 7. června ve 13 hodin se v Městských sadech uskuteční charitativní akce s názvem: Den s Adrou. Akce otevřena široké veřejnosti, především aktivním běžcům, kteří svým startem, startovní ve výši 200 korun, přispívají na humanitární projekt Nadace Adra.

Dále dětem, které si v rámci odpoledne budou moci vyzkoušet nejrůznější atrakce a pohybové aktivity, které rozvíjejí jejich tělesnou zdatnost, mrštnost a šikovnost. Uskuteční se také několik závodů na různou vzdálenost podle věku zúčastněných dětí. Veškeré aktivity pro děti budou zdarma.

Hlavní závod bude běh na 10 km. Startovné ve výši 200 korun bude určeno na projekt na zlepšení dostupnosti a kvality zdravotní péče ve městě Karat v Etiopii humanitární organizace Adra a na stejný projekt budou určené i prostředky, které vyberou dobrovolníci do zapečetěných pokladen.

Pro méně zdatné sportovce bude připravena kratší trať v délce 1,25 kilometrů. Startovné v tomto závodě bude dobrovolné a bude přidáno k částce vybrané za hlavní závod a použito na zmiňovaný projekt. Na uspořádání akce se spolupodílejí Sbor Církve adventistů sedmého dne Ústí nad Labem, Křesťanské sdružení mladých lidí YMCA, Dobrovolnické centrum a humanitární organizace Adra a svoji záštitu jí udělil primátor města Ústí nad Labem Ing. Josef Zikmund. Účast v charitativním běhu přislíbil i známý český boxer Lukáš Konečný.

 

 

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*