V Café Max to žije. Podívejte se na program v tomto týdnu!

The Dixie Hot Licks
  •  

ST 23.11. / 20:00 / VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

MIROSLAV OROS:

SKVĚLÝ ROK LETECKÉHO ŽURNALISTY

Když MIROSLAV OROS v roce 2014 zakládal internetovou televizi airZone.TV, netušil, jaké obrátky jeho profesní život nabere. Od té doby totiž natočil přes 100 reportáží a dokumentů ze tří světadílů.

Letos byl např. u toho, když se po sedmdesáti letech znovu Spitfirem proletěl třiadevadesátiletý veterán RAF generál Emil Boček, dále navštívil největší airshow v Číně a také doprovázel konvoj, který převážel legendární vládní Tupolev z Prahy do Kunovic… Víc se dozvíte ve středu 23. listopadu od 20:00 v Café Max, kde vás MIROSLAV OROS provede SKVĚLÝM ROKEM LETECKÉHO ŽURNALISTY. PS: Na večer doporučujeme rezervaci míst!

https://www.facebook.com/events/367317403602904/

————————————————————————————————–

ČT 24.11. / 20:00 / VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

SEVER NA SEVERU

(DEN POEZIE / LITERÁRNÍ VEČER)

Literární večer básníků Bogdana Trojaka, Jana Nemčeka a performance Nejsem žádnej gay nebo počkej

Básník Bogdan Trojak pocházející z Českého Těšína je jednou z významných literárních osobností let devadesátých a nultých, kdy společně Vojtěchem Kučerou stál u založení a provozu časopisu Weles. Za své básnické sbírky je držitelem Ceny Jiřího Ortena a Magnesia Litera. Bogdan Trojak je rovněž vinařem a velkým znalcem vína. Lze tedy hovořit nejen o poezii…

Jan Nemček pochází z Ostravy-Vítkovic. V letošním roce chystá prvotinu Proluky, ovšem na literární scéně se pohybuje již nějaký ten pátek. V Ostravě se staly legendárními jeho Literární sprchy pořádané v industriálním prostředí Dolu Michal.

Performativní vystoupení Nejsem žádnej gay nebo počkej dvojice Alice Prajzentová a Tomáš Míka, spojuje prvky kabaretu, autorského čtení a improvizace, hudebně doprovází DJ Vláďa. Alice Prajzentovaná je děčínská básnířka, Tomáš Míka je básník, spisovatel a překladatel, adoptovaný seveřan křtěný Vltavou žijící v Praze.

https://www.facebook.com/events/327746554248883/

—————————————————————————————–
CAFÉ MAX NA LODI 2 (V RYTMU SWINGU)
THE DIXIE HOT LICKS / DJ FUNKENSTEIN + RICH.FD (SAX)
PÁ 25.11. / 20:00 / 150 KČ (PŘEDPRODEJ)
LOĎ CARGO GALLERY / ÚSTÍ NAD LABEM / VAŇOV (U KOTVY)

————————————————————————————–
V pátek 25. listopadu zopakujeme speciální VEČÍREK VE STYLU ZLATÉ ÉRY SWINGU, který se uskuteční na CARGO GALLERY, tedy unikátní „plovoucí galerii“, jež nemá daleko k luxusním zaoceánským parníkům. Na večírku tentokrát vystoupí THE DIXIE HOT LICKS a DJ FUNKENSTEIN se saxofonistou RICH.FD. Začnou plzeňští THE DIXIE HOT LICKS, kteří hrají ty nejlepších, nejveselejší i nejsmutnější, nejrychlejší i nejpomalejší, nejinteligentnější i nej(s)prostší, nejdurovější i nejmollovější dixielandové písničky všech dob, jež vás přenesou do tančíren meziválečného New Orleans, Chicaga nebo New Yorku.

Po koncertu THE DIXIE HOT LICKS bude následovat set ústeckého DJ FUNKENSTEINA a ostříleného saxofonisty RICH.FD, který dlouhodobě spolupracuje s nejlepšími tuzemskými kapelami a DJS (např. USB – UNIVERSAL SWING BROTHERS, HI5LIVE nebo SKYLINE). Těšit se přitom můžete na to nejlepší a hlavně nejtanečnější z klasického a elektronického swingu.

Aby iluze ZLATÉ ÉRY SWINGU byla dokonalá, doražte prosím oblečeni ve stylu módy 20. – 40. let, aspoň symbolicky. Loď CARGO GALLERY opět bude kotvit VE VAŇOVĚ naproti autobusové zastávce U KOTVY. Vstupenky pořídíte v předprodeji (v Café Max) za 150 Kč, na místě pak za 180 Kč. Taky se už nemůžete dočkat?

https://www.facebook.com/events/626481167526373/


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*