V pátek se změní zastávka Poliklinika

  •  

Cestující přijíždějící z města směrem k poliklinice budou od pátku nastupovat a vystupovat na některých spojích jinde, než byli zvyklí.

Trolejbusy a autobusy, spoje číslo 2, 7, 11, 41, 52, 58 a 59, které zastavovaly mezi křižovatkou u hotelu Vladimir a křižovatkou o polikliniky, se posunou o 190 metrů dále. Zastaví až po odbočení vozů na světelné křižovatce u polikliniky na novém místě v sousedství Městských sadů. „Poslední spoj, který na staré zastávce zastaví, bude dne 30. října linka číslo 41 ve 4.33,“ informoval na svých stránkách ústecký dopravní podnik. Lidé to tak do polikliniky, kam mnozí míří, budou mít znatelně blíže.

zastavka poliklinika

Vybudování nové zastávky je součástí rozsáhlé rekonstrukce zálivů a zastávek, která v Ústí po mnoha měsících končí. Patří do programu IPRM Mobilita, který zahrnuje kromě zastávek i obnovu vozového parku trolejbusů, dobudování obratiště a točny, inteligentní zastávky, elektronický odbavovací systém pro cestující a management IPRM Mobilita. Celková dotace je přibližně 226 milionů korun.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*