V sobotu čeká Ústí Jágrmánie

  •  

Už v sobotu se utká ústecký Slovan v přátelském utkání s týmem Rytíři Kladno. Kladenští přijedou do města i s hokejovou ikonou Jaromírem Jágrem. Utkání bude slavnostním zahájení sezóny a program vypukne v 15:50 hodin představením A týmu Slovanu. Slovan si na poslední domácí přátelské utkání pozval Kladno proto, že s ním před časem navázal blízkou spolupráci.

„Jakýkoliv hráč Kladna se může objevit v ústeckém dresu, v případě potřeby nám zase pomůže Ústí a jejich hráč dostane šanci zahrát si extraligu,“ řekl už dříve Jaromír Jágr.

Fanoušci Slovanu se tak můžou zase po roce těšit na hokejovou legendu v akci, protože Jágr by měl s Rytíři vyjet na led.

V rámci utkání s Kladnem budou otevřeny vstupy na severní tribuně a na jižní tribuně. Pro toto utkání budou posíleny pokladny, kromě pokladny číslo 3 (prioritně prodej permanentek) a 4, budete moci využít pokladnu číslo 5.

Pokladny budou otevřeny od 14:30 hodin, proto přijďte s časovým předstihem. Cena vstupného je dospělí 90 Kč, student 50 Kč, ZTP a důchodci zdarma.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*