V T-Clubu se pomáhalo Simoně a Jáchymkovi

  •  

V sobotu pořádal ústecký T-Club ve spolupráci s Nadační fondem FK Teplice charitativní sportovní den. Pomáhalo se teplické hráčce Simoně Perkové a také Jáchymkovi Fišerovi z Proboštova. Ti, kteří se rozhodli podpořit tuto akci přímo na místě, se mohli těšit například na H.E.A.T. program či badmintonový turnaj.

Každý krok i míček se v sobotu počítal, přičemž se podařilo celkově vybrat 24 000 Kč. Na akci nechyběly ani hráčky FK Teplice, kteří se nejen touto akcí snaží podpořit svoji spoluhráčku.

„Jsme velmi vděční T – Clubu, že se v jeho moderních prostorách mohla uskutečnit tato charitativní sportovní akce a že jsme mohli společně pomáhat těm, kteří to potřebují. Moc jsme si to dnes všichni v Ústí nad Labem užili,“ řekla za Nadační fond FK Teplice Alice Tylová.

„Děkujeme všem, kteří přišli tuto akci k nám v sobotu podpořit. Jsme velmi rádi, že jsme mohli pomoci Simoně a Jáchymkovi,“ doplňuje hlavní organizátorka akce Veronika Slavíková z T- Clubu.

Pomáhat může každý a to prostřednictvím transparentního účtu Nadačního fondu FK Teplice: 293310060/0300 vedeného u ČSOB.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*