V Ústí budete moci potkat Rambu, Hanuše nebo Fingera

Foto: Holiday Films
  •  

Už v první polovině roku se bude v krajském městě točit dlouho připravovaný celovečerní film Zápisník alkoholičky. Natáčení začalo koncem března v Mnetěši u Roudnice nad Labem pod vedením režiséra Dana Svátka. Film podle oceňovaného autobiografického blogu a stejnojmenné knihy Michaely Duffkové. V hlavní roli se objeví Tereza Ramba. „Po dlouhé době a času stráveném s dětmi risk a psychický ponor, ale začínám se těšit a cítit i na tato větší témata,” řekla Tereza Ramba ke své roli.

Filmaři se rozhodli natočit díky krajské dotaci celý film v Ústeckém kraji. S výběrem lokací a organizací natáčení jim pomáhá Filmová kancelář Ústeckého kraje. „Filmaři by v kraji měli v rámci jarního a letního bloku natáčet zhruba dvaceti natáčecích dní v již zmiňované Mnetěši a okolí Řípu, ale také v Ústí nad Labem,” sdělila Barbora Hyšková z Filmové kanceláře Ústeckého kraje.

V dalších rolích filmu, který bude mít premiéru začátkem příštího roku, uvidí diváci Miloslava Königa, Báru Lukešovou, Miroslava Hanuše, Martina Fingera, Jana Plouhara či Oskara Hese.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*