V září začíná podzimní svoz objemného odpadu v Ústí

  •  

Podzimní svoz objemného odpadu startuje. Město na něj vyčlenilo o milion korun víc.

Vloni činily náklady na podzimní svoz 1,17 milionu korun a odvezlo se 346 tun odpadu. Při jarním to bylo téměř 470 tun za téměř 1,6 milionu.

Harmonogram svozu objemného odpadu

1. 9.:   Chuderovská, Jahodová, Lidická, Na Pažitě, Nad Potokem, Petrovická, Pod Skalou, Široká, Třešňová, Zemědělská.
2. 9. : 5. května, Božtěšická, Bukovská, Buzulucká, Do Vrchu, Javorová, K Chatám, K Vilám, K. H.Borovského, Kostelní, Leknínová, Liliová, Na Svahu, Na Valech, Oblouková, Osvoboditelů, Platanová, Polní, Skorotická, Slovanská, Svážná, U Hřiště, U Pošty, Údolí, V Lánech.
3. 9. : Štursova, Hynaisova, Bří Čapků, Kosmova, Rembrandtova, Holečkova, Slavíkova, V Podhájí, V Jámě, Klicperova, Nedbalova, Nezvalova.
4. 9. : Jožky Jabůrkové, Kpt. Jaroše, Kpt. Nálepky, Kosmonautů, Masarykova (mezi Dukelskými hrdiny a Štefánikovou), Návětrná, Sovova, Školní, Ve Stromkách, Vojnovičova, Všebořická (mezi Slunnou a Rondelem), Za Vozovnou, Baráčnická, Vinařská.
8. 9. : 17. listopadu, Dukelských hrdinů, Na Kohoutě, Masarykova (mezi Lipovou a Dukelských hrdinů), Zahradní.
9. 9. : Habrovická, Havířská, Hornické domy, Lipová, Plynárenská, Pod Vodojemem, Slunná, Spartakiádní, Tichá, U Garáží, V Závětří, Všebořická (mezi Lipovou a Slunnou).
10. 9. : Cestička, Gočárova, Lesní cesta, Na Drahách, Na Okraji, Na Spálence, Na Stráni, Na Výrovce, U Koupaliště, V Osadě, V Přírodě, V Zátiší, Wolkerova.
11. 9.: Klíšská (mezi Hvězdou a Jateční), Střížovická, Štefánikova, Herbenova, Masarykova (mezi Štefánikovou a Londýnskou), Palachova, U Stadionu, V Zahrádkách, Pod Holoměří.

 

15. 9. : Alešova, Balbínova, Beethovenova, Bezručova, Berní, Bozděchova, Brožíkova, Růžový palouček, Sadová, Slavíčkova, Šaldova, Vilová ulička.
16. 9. : České mládeže, Hany Kvapilové, Na Popluží, Ostrčilova, Pasteurova, Resslova, Sládkova, Thomayerova, U Nemocnice, U Panského dvora.

 

17. 9. : Klíšská (mezi Jateční a Londýnskou), Mezidomí, Na Vlnovce, U Městských domů.

 

18. 9. : Beneše Lounského, Boženy Němcové, Černá cesta, Dostojevského, Hrbovická, Husitská cesta, Chabařovická, Jateční, Jiráskova, K Vavřinečku, Kekulova, Komenského, Konečná, Mahenova, Majakovského, Marxova, Na Luhách, Na Nivách, Na Vantrokách, Okresní silnice, Palackého, Prostřední, Průmyslová, Řeháčkova, Sklářská, Školní náměstí, Škroupova, Tovární, U Jeslí, U Kolejí, U Lanovky, U Vlečky, ulice Práce, Za Válcovnou.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*