Ve škole Stříbrnická unikal plyn

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  •  

V jídelně na základní škole Stříbrnická v úterý ráno unikal plyn.

Lidé, kteří ho cítili, zavolali na místo hlídku strážníků, kteří zjistili, že je plyn pravdu cítit. Okamžitě proto povolali hasiče a plynaře, aby místo zajistili. „Prostor školní jídelny byl řádně odvětrán, a proto nebylo zapotřebí z budovy evakuovat zaměstnance ani  žáky školy,“ uvedl Jan Novotný z městské policie.

Plynaři zjistili, že je závada na šroubení u přívodního rozvodu k plynovému sporáku, odkud plyn unikal. Na místě vše opravili.


  •  

1 komentář z Ve škole Stříbrnická unikal plyn

  1. Tak ještě že to dobře dopadlo. Do zoo by se měli narvat miliony, a školy a školky jsou mnohde v havarijním stavu. Co s tím uděláte paní primátorko? Nechtějme ani domyslet,že by to bouchlo a plná škola dětí.Když rozdáváte miliony,dejte je opravdu tam,kde jsou skutečně třeba.

  2. Souhlasím s p.Kryšpínem,tady už jde o vážnou věc,tady už jde o lidské životy.Peněz je málo a měli by se opravdu přidělovat s rozvahou a hlavně tam kde jsou opravdu třeba.Jestli je jen kousek pravdy na tom co se dočítáme o zoo, že se napříjmalo tolik zbytečných zaměstnanců nepustil bych tam ani korunu.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*