VIDEO: Vojtěch Dyk s B-Side Bandem pobavili Ústečany

Jazz, swing, filmové melodie a improvizace rozezněly ústeckou Zlatopramen arénu 6.října. A taky smích. Excelentní showman Vojtěch Dyk Ústečany bavil svým zpěvem, ale i humorem…

„Byl jsem se projít po Ústí a už jsem pochopil, proč se Mírovému náměstí říká Mírové. Pod vlajkou míru tam pochodují všichni světoví architekti,“ vtipkoval Dyk a pokračoval v podobném duchu během celého představení. Kdykoli zmínil Ústí, sklidil bouřlivý potlesk. S diváky debatoval, vytáhl na podium dívku, která tančila pod podiem, sám seskočil z podia, zpíval mezi diváky a vylezl až na zadní ochoz.

 

V závěru show vyzval diváky sedící na ploše, aby odhodili židle a tancovali, což většina udělala.  Asi dvouhodinovou show zpěváka doprovázeného brněnským B-Side Bandem Josefa Buchty sledovaly na zimním stadionu asi necelé dva tisíce lidí. Parkování kolem stadionu zase prošlo zatěžkávací zkouškou. Zaparkované vozy stály až k rondelu a v ulicích pod Střížákem.

vojtěch dyk (8) vojtěch dyk (1) vojtěch dyk (2) vojtěch dyk (3) vojtěch dyk (4) vojtěch dyk (5) vojtěch dyk (6) vojtěch dyk (7)

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*