VIDEO: Vojtěch Dyk s B-Side Bandem pobavili Ústečany

  •  

Jazz, swing, filmové melodie a improvizace rozezněly ústeckou Zlatopramen arénu 6.října. A taky smích. Excelentní showman Vojtěch Dyk Ústečany bavil svým zpěvem, ale i humorem…

„Byl jsem se projít po Ústí a už jsem pochopil, proč se Mírovému náměstí říká Mírové. Pod vlajkou míru tam pochodují všichni světoví architekti,“ vtipkoval Dyk a pokračoval v podobném duchu během celého představení. Kdykoli zmínil Ústí, sklidil bouřlivý potlesk. S diváky debatoval, vytáhl na podium dívku, která tančila pod podiem, sám seskočil z podia, zpíval mezi diváky a vylezl až na zadní ochoz.

 

V závěru show vyzval diváky sedící na ploše, aby odhodili židle a tancovali, což většina udělala.  Asi dvouhodinovou show zpěváka doprovázeného brněnským B-Side Bandem Josefa Buchty sledovaly na zimním stadionu asi necelé dva tisíce lidí. Parkování kolem stadionu zase prošlo zatěžkávací zkouškou. Zaparkované vozy stály až k rondelu a v ulicích pod Střížákem.

vojtěch dyk (8) vojtěch dyk (1) vojtěch dyk (2) vojtěch dyk (3) vojtěch dyk (4) vojtěch dyk (5) vojtěch dyk (6) vojtěch dyk (7)


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*