Výluka, zjistěte si, jak pojede váš spoj

ilustr. foto
  •  

Od půlnoci 1. března do půlnoci 5. března proběhne výluka mezi stanicemi Oldřichov u Duchcova – Bílina.

Rychlíky, spěšné vlaky a osobní vlaky linky U1 budou vedeny odklonem přes Úpořiny, trasa Ústí nad Labem-Teplice v Čechách bude zajištěna přidanými vlakovými spoji a náhradní autobusovou dopravou. Linky U3 se v uvedeném období výluka nedotýká. Úplný seznam úprav jízdního řádu bude k dispozici na nádražích a webu ČD. Výlukový jízdní řád trati 130 a 131.

NA TRATI 130:

Vlaky R, Sp a Os (linka U1) budou vedeny odklonem mimo stanici Teplice v Čechách, vlaky nebudou obsluhovat nácestné stanice v úseku Ústí nad Labem západ – Bílina a zpět. Tyto vlaky budou vedeny dle přiloženého výlukového řádu – trať 131.

Nácestné stanice v úseku Teplice v Čechách – Bílina a zpět nebo v úseku Teplice v Čechách – Ústí nad Labem hl. n. a zpět, budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle výlukového jízdního řádu – trať 130.

V úseku Ústí nad Labem hl. n. – Teplice v Čechách a zpět, budou některé vlaky zajišťovány dopravcem RegioJet ÚK, a.s. V těchto vlacích budou uznávány také jízdní doklady dopravce ČD.

NA TRATI 131:

Osobní vlaky dopravce RegioJet ÚK, a.s. v úseku Ústí nad Labem hl.n. – Bílina (linka U5), budou odřeknuty a nahrazeny odklonovými vlaky linky U1, podle výlukového jízdního řádu – trať 131. Odklonové osobní vlaky budou zastavovat ve všech stanicích.

Vlaky R budou zastavovat ve stanici Úpořiny.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*