Yveta Tomková opustila radu města

  •  

Starostka městského obvodu Ústí nad Labem – Neštěmice Yveta Tomková dnes rezignovala na post členky rady města Ústí nad Labem.

Rezignaci doručila písemně primátorce města Ústí nad Labem. „Za stávající situace bohužel nemohu vykonávat funkci radního ve prospěch obyvatel města a naplňovat program, díky kterému jsem ve volbách získala jejich důvěru a podporu,“ vysvětlila Tomková.

Rada města má po její rezignaci pět členů, což je podle zákona o obcích nejnižší možný počet a zůstává tak nadále zcela funkční. Tomková se bude stejně jako dosud zabývat bezpečností ve městě, naplno se chce nadále věnovat i neštěmickému obvodu, který vede. „Neštěmický obvod je specifický, byl dlouho opomíjený a zaslouží si nadstandardní podporu ze strany města ve všech směrech.  Chystáme konkrétní kroky a projekty, které by měly pomoci situaci v Krásném Březně, Neštěmicích i Mojžíři zlepšit. Všechny budu předkládat do zastupitelstva a věřím, že najdou podporu bez ohledu na stranickou příslušnost kolegů zastupitelů,“ dodala Tomková.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*