Zapojte se do charitativního běhu proti mozkové mrtvici

ilustr. foto
  •  

U příležitosti Světového dne mrtvice, který připadá na 29. října, a k desetiletému výročí Komplexního cerebrovaskulárního centra v ústecké Masarykově nemocnici pořádá Česká společnost intervenční radiologie, Cerebrovaskulární sekce České neurologické společnosti ČLS JEP a Nadační fond Čas je mozek akci pod názvem „Charitativní běh proti mozkové mrtvici“. Cílem je upozornit na zákeřnost cévní mozkové příhody, kdy výtěžek z běhu bude věnován na osvětu o tomto onemocnění.

Akce proběhne 23. října 2018 od 16:30 u Speciální základní školy, Mateřské školy a Praktické školy, Pod Parkem 2788/2, Ústí nad Labem, Severní Terasa

Registrace účastníků běhu proběhne od 15:30 do 16:15. Trasa dlouhá zhruba 3 kilometry povede Centrálním parkem na Severní Terase, má minimální převýšení a každý účastník ji může zdolat během i chůzí.

Startovné pro účastníky je 100 Kč na osobu. Každý účastník si bude moci zakoupit tričko vyrobené speciálně pro charitativní běh. Registrace a platba startovného bude možná pouze v místě charitativního běhu a v hotovosti.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*